27 Ekim 2017

Düşen Kar’a Rağmen (Altyazılı) izle

Rebecca Ferguson’ın iki şahsiyeti canlandıracağı Despite The Falling Snow filmi; Soğuk savaş senelerinde Moskova’da Amerika için ajanlık yapan Katya adlı bir kadının idealist siyasetçi Alexander’ın gizemlerini bilmek için ona yanaşmasını, aralarında büyüyen aşk hikâyesini ve otuz sene sonra Alexander’ın yeğeni ile beraber Katya’nın kayboluşu arttaki reeli araştırma sürecini odak noktasına alıyor. Filmde Katya’yı ve Alexander’ın […]


Etiketler: , ,


Rebecca Ferguson’ın iki şahsiyeti canlandıracağı Despite The Falling Snow filmi; Soğuk savaş senelerinde Moskova’da Amerika için ajanlık yapan Katya adlı bir kadının idealist siyasetçi Alexander’ın gizemlerini bilmek için ona yanaşmasını, aralarında büyüyen aşk hikâyesini ve otuz sene sonra Alexander’ın yeğeni ile beraber Katya’nın kayboluşu arttaki reeli araştırma sürecini odak noktasına alıyor. Filmde Katya’yı ve Alexander’ın yiğenini Rebecca Ferguson canlandırırken; Alexander’ın gençlik senelerine Sam Reid, otuz sene sonraki haline ise Charles Dance yaşam veriyor. Üretim safhasına 2013 senesinde başlamıştır filmin.

Bir önceki filmimiz olan Bıçak Sırtı 2049 – (Blade Runner 2049) izle başlıklı filmimizde Bıçak Sırtı 2049 altyazılı izle, Bıçak Sırtı 2049 full izle ve Bıçak Sırtı 2049 hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
44 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.