Düşen Kar’a Rağmen (Altyazılı) izle | 720p |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Rebecca Ferguson’ın iki şahsiyeti canlandıracağı Despite The Falling Snow filmi; Soğuk savaş senelerinde Moskova’da Amerika için ajanlık yapan Katya adlı bir kadının idealist siyasetçi Alexander’ın gizemlerini bilmek için ona yanaşmasını, aralarında büyüyen aşk hikâyesini ve otuz sene sonra Alexander’ın yeğeni ile beraber Katya’nın kayboluşu arttaki reeli araştırma sürecini odak noktasına alıyor. Filmde Katya’yı ve Alexander’ın yiğenini Rebecca Ferguson canlandırırken; Alexander’ın gençlik senelerine Sam Reid, otuz sene sonraki haline ise Charles Dance yaşam veriyor. Üretim safhasına 2013 senesinde başlamıştır filmin.

Bir önceki filmimiz olan Bıçak Sırtı 2049 – (Blade Runner 2049) izle başlıklı filmimizde Bıçak Sırtı 2049 altyazılı izle, Bıçak Sırtı 2049 full izle ve Bıçak Sırtı 2049 hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 8 ay önce eklendi
Düşen Kar’a Rağmen (Altyazılı) izle

Düşen Kar’a Rağmen (Altyazılı) izle |720p|

Rebecca Ferguson’ın iki şahsiyeti canlandıracağı Despite The Falling Snow filmi; Soğuk savaş senelerinde Moskova’da Amerika için ajanlık yapan Katya adlı bir kadının idealist siyasetçi Alexander’ın gizemlerini bilmek için ona yanaşmasını, aralarında büyüyen aşk hikâyesini ve otuz sene sonra Alexander’ın yeğeni ile beraber Katya’nın kayboluşu arttaki reeli araştırma sürecini odak noktasına alıyor. Filmde Katya’yı ve Alexander’ın […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Gerilim

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz