20 Ocak 2018

Dağ 2 Filmi İzle

Dağ 1 filminde vurulan Oğuz ve Bekir can dostu olurlar. O zamandan sonra askerde kalmak isterler ve yedikleri içtikleri ayrı gitmez. Bu vatan için bir şeyler yapmak isteyen Oğuz ve Bekir bordo berelilere katılmak isterler. Ancak daha önceden aldıkları yaralar bunu zorlaştırır. Elemelere katılmak için komutanın yanına giden bu iki genç komutandan olumsuz cevap alır. Daha sonrasında bir şekilde ikna etmeyi başaran Oğuz ve Bekir ikilisi elemelere girer. Hiçbir şekilde elemelerde pes etmeden bordo bereli olmaya hak kazanırlar. Dağ 2 filminde bunun yanı sıra ilk operasyonları da anlatılır. Bir gazeteciyi kurtarmak için sınır dışına operasyona giden Oğuz ve Bekir orada teröristlerle çatışarak görevlerini yerine getirmeye çalışırlar.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Dağ 1 Filmi İzle başlıklı filmimizde dağ 1 filmi izle, dağ 1 hd izle ve dağ 1 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
365 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.