Çırak (Altyazılı) izle | 720p |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.


Aiman 28 yaşında Malezyalı bir ıslak subayıdır. Kısa bir vakit evvel bölgenin en büyük cezaevine transfer olmuştur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Bu yeni dükkanında Aiman, çavuş olarak vazife yapan 65 yaşındaki Rahim’le yakından ilgilenmeye başlar. Kısa vakit sonra karizmatik Rahim’in cezaevinde uzun müddettir misyonda olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın gayretliliği ve disiplini de Rahim’in ilgisine sürüklemiştir. Rahim’in asistanı birden işini vazgeçince, Aiman’ı yanına çırak olarak almaya karar verir. Aiman Suhaila’ya yeni işinde bahseder ancak Suhaila bu gidişata çok üzülür. Zira babalarının Rahim tarafından idam edildiğini bildiği halde Aiman bu işi kabul etmiştir.

Bir önceki filmimiz olan Pokot full Türkçe Dublaj izle başlıklı filmimizde Pokot, Pokot full izle ve Pokot full Türkçe Dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri 8 ay önce eklendi

Çırak (Altyazılı) izle |720p|

Aiman 28 yaşında Malezyalı bir ıslak subayıdır. Kısa bir vakit evvel bölgenin en büyük cezaevine transfer olmuştur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Bu yeni dükkanında Aiman, çavuş olarak vazife yapan 65 yaşındaki Rahim’le yakından ilgilenmeye başlar. Kısa vakit sonra karizmatik Rahim’in cezaevinde uzun müddettir misyonda olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın gayretliliği ve disiplini […]

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Dram

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz