24 Ekim 2017

Çırak (Altyazılı) izle

Aiman 28 yaşında Malezyalı bir ıslak subayıdır. Kısa bir vakit evvel bölgenin en büyük cezaevine transfer olmuştur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Bu yeni dükkanında Aiman, çavuş olarak vazife yapan 65 yaşındaki Rahim’le yakından ilgilenmeye başlar. Kısa vakit sonra karizmatik Rahim’in cezaevinde uzun müddettir misyonda olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın gayretliliği ve disiplini […]


Etiketler: , , ,


Aiman 28 yaşında Malezyalı bir ıslak subayıdır. Kısa bir vakit evvel bölgenin en büyük cezaevine transfer olmuştur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Bu yeni dükkanında Aiman, çavuş olarak vazife yapan 65 yaşındaki Rahim’le yakından ilgilenmeye başlar. Kısa vakit sonra karizmatik Rahim’in cezaevinde uzun müddettir misyonda olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın gayretliliği ve disiplini de Rahim’in ilgisine sürüklemiştir. Rahim’in asistanı birden işini vazgeçince, Aiman’ı yanına çırak olarak almaya karar verir. Aiman Suhaila’ya yeni işinde bahseder ancak Suhaila bu gidişata çok üzülür. Zira babalarının Rahim tarafından idam edildiğini bildiği halde Aiman bu işi kabul etmiştir.

Bir önceki filmimiz olan Orman filmi altyazılı izle başlıklı filmimizde drama, orman ve Orman filmi hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
26 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.