28 Ocak 2018

Buz Devri 4 – Kıtalar Ayrılıyor

 • Türkçe Dublaj
 • Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Ice Age: Continental Drift
  IMDB

  Buz devri serisinin 2012’de yapılan dördüncü filmi olan Buz Devri 4 – Kıtalar Ayrılıyor filminde kahramanlarımız, oldukları yerden ayrılmak zorundalar. Ancak bunun için büyük bir su kütlesini geçmeleri gerekmektedir. Diego, Sid ve Manny üçlüsü buz dağından bir parça ile kendilerine çakma bir gemi yaparlar. Bununla denize açılan kahramanlarımız, aslında farkında olmadan tehlikeli bir maceraya atılmıştır. Deniz yaratıkları ve korsanları ile başları fena halde dertte olan kahramanlarımız bu maceradan sağ salim çıkmaya çalışırlar. Her filmde olduğu gibi Scrat ise meşe palamudunun peşinden gitmektedir. Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor filmi sitemizde Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz, iyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Buz Devri 3 - Dinozorların Şafağı Filmi İzle başlıklı filmimizde buz devri 3 dinozorların şafağı izle, buz devri 3 filmi izle ve buz devri 3 hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  200 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.