28 Ocak 2018

Buz Devri 3 – Dinozorların Şafağı Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
  IMDB

  Buz Devri macerası üçüncü filmiyle devam ediyor. Mamut Manny ile geçen filmde tanışan ve bebek bekleyen Ellie hayatlarını normal şekilde devam ettirmektedir. Keskin dişli Diego da aynı şekilde normal hayatına devam eder ancak Sid için aynı şeyleri söylememiz pek mümkün değil. Dinozor yumurtaları bulan Sid, onların çatlamasını bekler ve içinden çıkan yavrularla kendisine aile hayatı kurar. Tabii ki bu büyük bir tehlikeyi yanında getirir, Sid karakterinin sürüklediği macerada arkadaşları Manny ve Diego gizemli bir yeraltı dünyasına gider ve burada tehlikeli dinozorlar ile karşı karşıya gelirler. Eski filmlerde olduğu gibi maceradan maceraya atılmaya devam ederler. Buz Devri 3 – Dinozorların Şafağı filmi Hd olarak sitemizde iyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Buz Devri 2 - Erime Başlıyor Filmi İzle başlıklı filmimizde buz devri 2 erime başlıyor izle, buz devri 2 filmi izle ve buz devri 2 hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  170 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.