28 Ocak 2018

Buz Devri 2 – Erime Başlıyor Filmi İzle

Buz devri serisinin ikinci film olan Buz Devri 2 – Erime Başlıyor filminde kahramanlarımız Diego, Manny ve Sid maceralarına devam etmektedir. Mamut olan Manny kendisine aile kurmak ister ama etrafta pek fazla mamut olmadığı için bu pek mümkün gözükmez. Buna çok üzülen Manny, bir gün dişi bir mamut ile karşılaşır, isminin Ellie olduğunu öğrenir. Bu ikili hiç iyi anlaşamazlar. Bunun ana sebebi ise Ellie kendisini opossum zanneder. Yanındaki iki opossumu kardeşi zanneden Ellie bu inadından vazgeçmez. Bu sırada buzullarda erime başlamıştır ve kahramanlarımızın karşıya geçmesi gerekmektedir. Macera dolu animasyon filmi Buz Devri 2 – Erime Başlıyor filmi sitemizde Türkçe dublaj olarak bulunmaktadır, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Buz Devri - Ice Age Filmi İzle başlıklı filmimizde buz devri 1 filmi izle, buz devri 1 hd izle ve buz devri 1 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
56 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.