02 Ocak 2018

Benimle Dans Et Filmi İzle

Step up serisinin ilk filmi olan benimle dans et filminde sokaklarda serserilik yapan bir genç yakalanır ve mahkeme karşısına çıkarılır. Hapishane yerine kamu görevi verilen genç bir okulda temizlik yapmakla görevlendirilir. Gittiği okul bir dans okuludur ve bu gençte sokaklarda dans ederek kendisini geliştirmiştir. Okul gösterisine çok az zaman kala bir öğrencinin ayağı sakatlanır. Onun yerini doldurmak için ceza alan genç görevlendirilir ve baş dansçı olan kızla güzel bir aşk başlar. Bu aşkla birlikte oluşan dans izleyenlere çok güzel vakit geçirtir ve okul sonu gösterisi bütün insanlar tarafından büyük zevkle izlenir. Eğer dans tutkunuysanız eminiz ki bu filmi çok seveceksiniz.


Etiketler: , ,


Bir önceki filmimiz olan Kral Arthur Kılıç Efsanesi Filmi İzle başlıklı filmimizde kral arthur 2017 izle, kral arthur kılıç efsanesi izle ve kral arthur kılıç efsanesi türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
117 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.