31 Ocak 2018

Batman – Gotham’ın Gaz Lambaları İzle

 • Türkçe Altyazı
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Batman: Gotham by Gaslight
  IMDB

  Çok sevilen Batman karakterinin 2018 yapım olan animasyon filminde konu 19.yüzyılda geçmektedir. Batman ve azılı düşmanı Jack The Ripper karşı karşıya gelmiştir. Jack bütün her şeyin kontrolünü eline geçirmek istemektedir. Batman ise şehirleri ona karşı korumak istemektedir. Jack The Ripper karakteri istediklerine ulaşmak için şehirleri alması gerektiğini bilir ve Batman ile karşı karşıya gelir. Bu kıyasıya mücadele iki taraf içinde oldukça zorlu geçer. Bir tarafta istediklerini almak için her şeyi yapabilecek kötü biri diğer tarafta ise insanları ve şehirleri korumak isteyen bir kahraman, bakalım hangi taraf kazanacak? Batman Gotham’ın Gaz Lambaları animasyon filmi hd kalitede sitemizde iyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Son Kahraman Filmi İzle başlıklı filmimizde son kahraman 2017 izle, son kahraman filmi izle ve son kahraman hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  308 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.