21 Ekim 2017

Bahar Tatili – Spring Breakers izle

: Bahar Tatili – Spring Breakers filminde, 4 Üniversite talebesi olan dost grubu tatil için para bulmak üzere bir çılgınca tasarı bulurlar. Bu tasarıda bir mağza soygunu olacaktır. Mağzayı soymuşlar ve artık bahar tatili içinde paraları vardır. Bu tatil için zamanda baya geniştir. Fakat bu soygundan sonra rahatça tatil yapacaklarını düşünürken belayı unutmamışlardır. Zira soygundan […]


Etiketler: , ,


: Bahar Tatili – Spring Breakers filminde, 4 Üniversite talebesi olan dost grubu tatil için para bulmak üzere bir çılgınca tasarı bulurlar. Bu tasarıda bir mağza soygunu olacaktır. Mağzayı soymuşlar ve artık bahar tatili içinde paraları vardır. Bu tatil için zamanda baya geniştir. Fakat bu soygundan sonra rahatça tatil yapacaklarını düşünürken belayı unutmamışlardır. Zira soygundan sonra polis onları aramaktadır. Polis bu hoş kızları bulmuştur artık. Hepside cezaevine gideceklerinden emindirler fakat ortaya bir adam çıkar Ailen. Bakalım bu Ailen napacak ve kızlar bu cezaevi hadisesinden kurtulacakmıdır. iyi seyirler .

Bir önceki filmimiz olan Unutulmaz Tatil izle başlıklı filmimizde gençlik filmleri, Unutulmaz Tatil full izle ve Unutulmaz Tatil hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
188 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.