30 Aralık 2017

Bağlanmak Yok Filmi İzle

Seneler evvel henüz ergenken çıkma önerisini yalanladığı Adam Franklin’le baht yapıtı karşılaşan Emma Kurtzman için bu vaka unutamayacağı yeni bir aşkın fitilini ateşler. İlişkilere karşı soğuk bir tutumu bulunan Emma ve aşka tövbe eden Adam’ın seneler sonra alana gelen bu tesadüfî karşılaşması, ergen yarıyıllarında yaşanan tecrübenin bütün tersidir. İkili, böylece acayip bir birlikteliğe, çıkar üzerine heyeti karışık bir ilişkiye başlarlar. Hiç bir bağın olmadığı, tasasız dertsiz, yalnızca cinselliğe dayalı bu palavrasız ve dolansız ilişkide ne kıskançlığa ne de duygusallığa yer vardır. Şartsız ve temennisiz bir ilişkiden ibarettir yaşananlar. Fakat bu gidişat, Adam’ın duygularıyla ön tasarıya çıkmasıyla değişik bir yola girer. Lafını dahi etmedikleri “aşk” yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru çekmeye başlar


Etiketler: , ,


Bir önceki filmimiz olan Tutku Oyunu Filmi İzle başlıklı filmimizde L’amant Double filmi izle, Tutku Oyunu full izle ve Tutku Oyunu türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
3362 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.