05 Ocak 2018

Asla Pes Etme 2 Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  Never Back Down 2: The Beatdown
  IMDB
  Senaryo

  Serinin ikinci filmi olan Asla Pes Etme 2 filminde konu birincisinden farklıdır. Michael Jai White yönetmenliği üstlenmiştir ve bu filmde konu 3 gençtir. Bu genç birbirinden çok farklı kişilerdir çok farklı işlerde çalışan bu 3 kişi eski bir mma dövüşçüsü ile tanışırlar. Burada yolları kesişen üç kişi bu dövüş ustasından eğitim almaya başlarlar. Hepsinin amacı ise Beatdown denilen resmi olmayan bir turnuvayı kazanmaktır. Ancak bu üç kişi bu turnuvada birinci olmak için yeri geldiğinde birbirleri ile karşı karşıya gelmek zorunda kalır. Bu zorlu dövüş turnuvasında kendisini kanıtlamak isteyen gençler, çok zorlu eğitimlerden geçerler ve kıyasıya dövüşürler. Dövüş sahnesi dolu olan Asla Pes Etme 2 filmi eğer dövüş tutkunuysanız sizi de etkileyecektir. İyi seyirler.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Asla Pes Etme 1 Filmi İzle başlıklı filmimizde asla pes etme 1 hd izle, asla pes etme 1 izle ve asla pes etme 1 türkçe dublaj izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  144 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.