29 Ocak 2018

Arınma Gecesi 3 – Seçim Yıl Filmi İzle

 • Türkçe Dublaj
 • Yönetmen
  Yapım
  -
  Orijinal Adı
  The Purge: Election Year
  IMDB
  Senaryo

  Arınma gecesi her yıl olduğu gibi bütün gerilim ve suç dolu anlarla devam etmektedir. Ancak bazı insanlar bu olaya karşı gelmeye başlamıştır ve bu grup fazlasıyla güç kazanmıştır. En önemli destekçileri ise başkan adayı olan Roan isimli kişidir. Fakat ona büyük destek olsa da birçok kişide ona karşı çıkmaktadır. Arınma gecesi yaklaşmıştır, polis memuru Barnes işinden istifa eder ve hayatını başkan adayı Roan’ın hayatını korumaya adar. Arınma gecesi geldiğinde bu başkan adayının karşısında olanlar harekete geçer. Roan ve Barnes tehlikeli sokaklara çıkmak zorunda kalırlar. 12 saat boyunca inanılmaz bir yaşam mücadelesi verirler. Arınma Gecesi 3 – Seçim Yılı hd olarak sitemizde.


  Etiketler: , , ,


  Bir önceki filmimiz olan Arınma Gecesi 2 - Anarşi Filmi İzle başlıklı filmimizde arınma gecesi 2 anarşi izle, arınma gecesi 2 filmi izle ve arınma gecesi 2 hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  Hata Bildir
  161 kez izlendi.
  0 Yorum Yapıldı

  Yorum Gönder

  Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.