09 Eylül 2017

Açlık Oyunları 3: Bölüm 1 – Alaycı Kuş Filmi izle, Full film izle, Hd film izle

Tüm güçlüklere karşın, Katniss Everdeen iki kere Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı muvaffak olmuştur. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı muvaffak olmuş olsa da, hala güvende değildir. Capitol hiddetlidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların değerini kim ödeyecek? Katniss. Daha da makûssu, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da sarihçe belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne dostları ne […]


Etiketler: , , ,


Tüm güçlüklere karşın, Katniss Everdeen iki kere Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı muvaffak olmuştur. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı muvaffak olmuş olsa da, hala güvende değildir. Capitol hiddetlidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların değerini kim ödeyecek? Katniss. Daha da makûssu, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da sarihçe belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne dostları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir. Suzanne Collins’in çığır açan Açlık Oyunları trilojisinin etkileyici ve ustan çıkmayacak kalitedeki final kısmı senenin en çok konuşulan kitaplarından biri olacak gibi görünüyor.
Anekdot: 1 Golden Globe adaylığı. 10 değişik mükâfat ve 21 adaylık.

Bir önceki filmimiz olan Açlık Oyunları -1 Turkce Dublaj izle, Full film izle başlıklı filmimizde açlık oyunları filmi izle, açlık oyunları full izle ve açlık oyunları hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
1212 kez izlendi.
4 Yorum Yapıldı
Arzu Cevapla
Serinin en kötü filmi ilk ikisi daha iyi.
Melih Cevapla
Kitabı kadar güzel olamasa da filmini nefessiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Cafer Cevapla
Açlık oyunları mükemmel bir film serisi. Soluksuz izliyor insan.
Samet Cevapla
Kitabını okuduğum bir filmdi. Açlık Oyunları serisi çok güzel bir filmdir. İzleyecek olanlara öncelikle kitabını okumalarını tavsiye ederim.

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.