09 Eylül 2017

Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full film izle, Hd film izle

Katniss majör bir fedakarlık yaparak kardeşinin yerine gönüllü olduğu oyunları kazandıktan sonra ülkesine dönmek için yola koyulurlar. Bu efsanevi galibetlerinin hatırasına 12 eyalette başarı kutlamalarına katılmaları gerekiyordur. Katniss bu ziyaretleri sırasında çıkacak ayaklanmaların kıvılcımlarını sezmiştir. Vaziyetin farkına varan Başkan Snow hemen bir müdahele ile milletin alakasını başka bir doğrultuya sürüklemeyi muvaffak olur. 75. senesini kutlayan […]


Etiketler: , , ,


Katniss majör bir fedakarlık yaparak kardeşinin yerine gönüllü olduğu oyunları kazandıktan sonra ülkesine dönmek için yola koyulurlar. Bu efsanevi galibetlerinin hatırasına 12 eyalette başarı kutlamalarına katılmaları gerekiyordur. Katniss bu ziyaretleri sırasında çıkacak ayaklanmaların kıvılcımlarını sezmiştir. Vaziyetin farkına varan Başkan Snow hemen bir müdahele ile milletin alakasını başka bir doğrultuya sürüklemeyi muvaffak olur. 75. senesini kutlayan Açlık Oyunlarında 25 senede bir tertip edilen üçüncüsü tertip edilecek olan bir Çeyrek Yüzyıl Oyunları tertip edileceğini sarihler. Katniss daha galiyetinin tadını bile çıkartamadan bu defa en becerililerin bir arada olduğu bir vefat kalım çabasının içerisine dahil olacaktır. Anekdot: 1 Golden Globe adaylığı. 21 değişik mükâfat ve 57 adaylık.

Bir önceki filmimiz olan Açlık Oyunları 3: Bölüm 1 – Alaycı Kuş Filmi izle, Full film izle, Hd film izle başlıklı filmimizde açlık oyunları - 3, açlık oyunları - 3 hd izle ve alaycı kuş full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
191 kez izlendi.
2 Yorum Yapıldı
Leyla Cevapla
Kitaba göre baya farklılıklar var filmde.
Enes Cevapla
İzlediğim en güzel aksiyon macera filmlerinden birisiydi

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.