21 Ocak 2018

Dünya Savaşı Z Filmi İzle

Çin’den yayılan bir virüs bütün dünyayı tehdit etmeye başlamıştır. Adeta ışık hızıyla yayılan bu virüs zombi virüsüdür ve diğer filmlerin aksine bu filmde yavaş değillerdir. Çok hızlı olan zombiler dünyayı kasıp kavurur, herkes bulunduğu yerden kaçarak güvenli bölgeye gitmek ister. Ailesini kurtarmak isteyen Gerry Lane yani Brad Pitt onları güvenli bölgeye ulaştırmaya çalışır. Daha sonrasında ise başka ülkeye giderek bu zombi virüsüne çare bulmaya çalışır. İlerleyen günlerde zombilerin hastalıklı yani herhangi bir virüs taşıyan insana birşey yapmadığı görülür. Hemen çalışmalar başlatılır ve insanları kurtarma işlemleri başlamış olur. Brad Pitt’in başrol olduğu bu film Marc Forster tarafından yönetilmektedir ve izleyiciden başarılı notunu kapmıştır. Dünya Savaşı Z filmini Türkçe dublaj ve hd kalitede izlemek istiyorsanız sitemizden izleyebilirsiniz.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Yedinci Hayat Filmi İzle başlıklı filmimizde yedinci hayat filmi izle, yedinci hayat full izle ve yedinci hayat hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
258 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.