21 Ocak 2018

Yedinci Hayat Filmi İzle

Gün geçtikçe dünyamızda ki nüfus artmaktadır, bu filmin konusu da gelecekte dünyada nüfusun çok fazla olmasından dolayı kaynakların azlığı ve yaşanan sıkıntılar anlatılmaktadır. İnanılmaz bir nüfusa ulaşan dünya artık yaşanmayacak hale gelmiştir. Bunun önüne geçmek için devletler doğan çocukları öldürmeye başlar. Bu şekilde nüfus artışını durdurmayı planlayan devletler aslında büyük bir katliam yapmaktadır. Filmde yediz çocukları olan bir babanın hikayesi anlatılmaktadır, çocukların öldürüldüğü bu dönemde adam, onları korumak ister. Çocukları için herkese kafa tutan babanın macerası sizlerle. 2017 yapımı olan filmin yönetmenliğini Tommy Wirkola yapmaktadır. Yedinci Hayat filmi Türkçe dublaj ve hd olarak karşınızda iyi seyirler dileriz.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Gol 3 Filmi İzle başlıklı filmimizde gol 3 filmi izle, gol 3 full izle ve gol 3 hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
156 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.