20 Ocak 2018

Dağ 1 Filmi İzle

Birisi kısa dönem olan Oğuz ve uzun dönem askerlik yapan Bekir’in hikayesini anlatan filmde Oğuz üniversitede tarih okumuş ve entel diyebileceğimiz bir gençtir. Bekir ise daha deli dolu bir gençlik yaşamıştır ve askere gittiğinde sürekli kavga etmesinden dolayı askerliği uzamıştır. Aynı karakola düşen iki genç sürekli olarak tartışır. Bir gün operasyon emri gelir ve komutanları ile birlikte Oğuz ve Bekir teröristlerle dolu yere sorunu çözmeye giderler. Ancak iki komutanları da şehit düşer, onların bu tehlikeli ortamda hayatta kalabilmesi için birbirlerine tutunması gerekir. Dağ dedikleri yerde yalnız kalan askerler burada hayatta kalma savaşı verir. Dağ filmini sitemizden hd olarak izleyebilirsiniz, iyi seyirler.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Hazine Avcısının Maceraları 2 - Kral Midasın Sırrı İzle başlıklı filmimizde hazine avcısının maceraları 2 full izle, hazine avcısının maceraları 2 hd izle ve hazine avcısının maceraları 2 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
194 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.