08 Ocak 2018

300 Spartalı Filmi İzle

Perslerin bütün dünyayı fethetme düşüncesi olduğu dönemde sıra Yunan devletlerine gelmiştir. Ancak orada onlara karşı inanılmaz bilenmiş şehir devletleri vardır. Bunlardan en güçlüsü olan Sparta, askeri bakımdan çok güçlüdür. Bunu bilen Pers kralı Sparta kralına bir elçi gönderir ve ondan biat etmesini ister. Sparta kralı Leonidas elçiyi öldürerek resmen savaşa girmek ister. Ancak bu kahinlerden izin almadan yapılabilecek bir şey değildir. Kahinlerin yanına giden Leonidas onlardan müsaade alamayınca yanına has 300 adamını alır ve gezmeye çıkıyorum diyerek Perslere karşı savaşmaya gider. Yanındaki 300 adamla inanılmaz bir savunma hattı oluşturmayı başarır ve Perslere çok zor anlar yaşatmayı başarır.


Etiketler: , , ,


Bir önceki filmimiz olan Felekten Bir Gece 3 Filmi İzle başlıklı filmimizde felekten bir gece 3 full izle, felekten bir gece 3 hd izle ve felekten bir gece 3 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hata Bildir
87 kez izlendi.
0 Yorum Yapıldı

Yorum Gönder

Yorumunuz onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır, lütfen bunu düşünerek argo kelime içermeyen yorumlar göndermeye özen gösterin.